Amikor a hétköznapok zajában egyszer csak úgy érzed: „valami nincs rendben”. Üresnek, céltalannak, elnyomottnak tűnik az, ami korábban lelkesített. Lehet, hogy nem is tudod pontosan, mi – csak azt, hogy tovább így nem akarod. Ebben a pontban sokan megállnak — választanak: folytatják a megszokott menetet, vagy bevállalják a változást. Ha Te az utóbbit választod, akkor a Színezd Újra az Életed egy olyan alkalom, amely bátorít, segít és elindít.
Mi történik ezen a napon?
A rendezvény három, egymásra épülő részből áll: felismerés – indulás – megvalósítás.
- Felismerés: Rájössz, ha már nem a saját utadat követed, ha ugyanazt a térképet használod, ami nem vezet tovább.
- Indulás: Megérted, hogy az első lépés nem feltétlenül nagy ugrás — hanem elindulás. Az élet úttá válik, ha mozgásba jössz.
- Megvalósítás: A vágyból irány, az irányból terv, a tervből cselekvés. Nem csak álmodni. Élni. Most.
Miért létfontosságú ez az átmenet?
Amikor az ember nem lép, az élmény stagnálását, frusztrációt, feleslegesség érzését hozza. A „majd ha” mondatok napi rutinná válnak: „majd ha lesz időm”, „majd ha készen vagyok”, „majd ha…”. De így könnyen telhet el egy év, kettő, öt– és semmi nem történik. A napok összeadódnak, és egyszer csak észrevennéd: „ez nem az én életem”.
Ez az a pont, ahol a felismerés társulhat a döntéssel: „elég volt”. Itt kezdődik az új. És a rendezvény pont ezt kínálja: egy nap, amikor nem csak azt mondják, hogy változz – hanem segítik a kezdést.

Kinek szól?
- Azoknak, akik érzik, hogy elakadtak – nem feltétlenül hatalmas drámában, de belső ürességgel, halogatással, azzal, hogy „ez még nem az igazi”.
- Azoknak, akik már kipróbáltak változni, de újra visszacsúsztak – mert nem kaptak eszközt, nem alakítottak át gondolkodásmódot, nem terveztek megvalósítható lépéseket.
- Azoknak, akik nem motivációs „egy‐napi felrázást” keresnek, hanem olyan lépéseket, amik után valóban elkezdődik a mozgás.

Miért más ez a rendezvény?
- Mert nem „előadó valamit mond, te hazamész”, hanem dolgozol is rajta. A workshop rész azt jelenti, hogy a nap végére ne csak tudj valamit, hanem kezdj el valamit.
- Mert a fókusz nem a „mi van, ha”, hanem a „hogyan legyen”. Nem álombeli beszélgetés, hanem út a vágyaktól a célokig.
- Mert most kedvezményes résztvevői lehetőséged van: a limitált early bird jegy 9 990 Ft-ért. Ha tovább vársz, lehet, hogy lemaradsz.

Mire számíthatsz?
- Egy környezetre, ahol nem vagy egyedül azzal, hogy „mi következik most?”.
- Egy nyitott térre, ahol lehet kérdezni, lehet bizonytalan lenni, lehet felismerni – és lehet újrakezdeni.
- Eszközökre: olyan gondolatokra, feladatokra, tervekre, amelyek segítenek, hogy ne csak el akard tolni a változást – hanem meg is tedd.
- Egy napra, ami lehet az a „fordulópont”, amire emlékezni fogsz – amikor nem csak álmodoztál arról, milyen lenne, ha lenne más út, hanem elindultál azon az úton.
Kérlek, vedd figyelembe
A férőhelyek korlátozottak – főként a workshop helyek és az early bird kedvezményes jegyek tekintetében. Ha azt érzed, hogy most van itt az ideje – ne hagyd az utolsó pillanatra.
📅 Időpont: 2025. november 30. (vasárnap), 10:00-14:00, Budapest.
🎟️ Jegyár: 9 990 Ft (early bird) – korlátozott darabszám.
👉 Jelentkezz most, hozd vissza az élet színeit, és írj új lapot a történetedben.
Hozd ki magadból, amit megérdemelsz – mert az élet nem csak történik veled, te alakíthatod. Találkozzunk ott!







